Menu

Hakkımızda

Uludağın Eteklerinden Gelen Lezzet...

ETİLER ULUDAĞ KEBAPÇISI olarak 2008 yılından bu yana siz değerli misafirlerimize hizmet vermekteyiz.

Markamızın kurucusu Canan BEKİL Bursa'daki geleneği profesyonel hizmet anlayışla birleştirerek sadık müşteri kitlesine gün geçtikçe yenilerini ekliyor.
Seçkin müşteri kitlesinin geri bildirimleri ise hizmet anlayışının başarısını tescilliyor. Ayrıca Eğitim, Sağlık, Hijyen, Gıda Güvenliği, Canlıya ve Doğaya Saygı başta olmak üzere iç ve dış misafirinin ‘memnuniyetini’ öncelikli amaç haline getirmiştir. Çalışanlarının ve çalışma ortaklarının da aynı paydadan bakma imkanını, kurumsal güven ilkesi ile sağlamayı benimsemiştir.

Etiler Uludağ Kebapçısı olarak amacımız; her malzemeyi doğrudan kaynağından temin ederek tereyağının tabağa dökülüşünden etin
kesilişine her ayrıntıyı geleneksel yöntemlere bağlı kalarak usulünce yerine getirip bu geleneksel lezzeti yeni nesillere sevdirerek aktarabilmek.

Etinin kalitesi ve doğallığı, tereyağının haslığı, yoğurtunun tadı, kömür ateşinin verdiği enfes kokusu ve ustaların hünerleri ile ağızlara hoş bir lezzet bırakan Bursa Kebabı'nın vazgeçilmez mekanı Etiler Uludağ Kebapçısı'nda sizleri ağırlamaktan onur duyacağız.

Kebabımızın lezzeti Bursa çiftliklerinde yetiştirilmiş hayvanlarının etinin lezzetinden geliyor. Meşe odun kömürü ateşinde pişirilen dönerimizin özel domates sosu, Bursa’nın çiftliklerinden gelen tava yoğurdu, üzerine dökülen kızgın tereyağı ve bursa’da 6 kuşaktır üretilen pidesi ile sizler için  lezzet şölenine dönüşüyor.

Bursa Kebabı'yla birlikte isteyebileceğiniz şıra, üzümden elde edilmiş olup hiçbir koruyucu ya da katkı maddesi içermemektedir.

Adını Bursa'nın Mustafa Kemal Paşa ilçesinden alan Kemal Paşa peynir tatlısı ile ziyafetinize tatlı bir son verebilirsiniz.

15 senelik birikimimizle artık Karaköy'de hizmetinizdeyiz.